Sistem geri yükleme başarıyla tamamlanmadı?

nvidiagtx (690) 6 yıl önce sordu

Windows 10 kullanıyorum Sistem geri yükleme yapma gereği vardı yapayım dedim şöyle hata geldi

şu çözümüde denedim olmadı: ÇÖZÜM:

Toplam 3 cevap

omercik (9418) 6 yıl önce cevapladı

Windows içinden değil gelişmiş başlangıç ayarlarından yapmayı deneyebilirsin.

Windows 10 da gelişmiş başlangıç menüsüne nasıl girilir? konusundaki adımları uygulayıp gelişmiş başlangıç menüsüne girdikten sonra sırasıyla Sorun Gider > Gelişmiş Seçenekler bölümüne girip Sistem Geri Yükleme işlemini buradan yapmayı denemeni tavsiye ederim.

temmuz2004 (47) 6 yıl önce cevapladı

@nvidiagtx knk ben demiştim :(

@farurhenho abinin dediği gibi yap

temmuz (12505) 6 yıl önce cevapladı

Klavyede Shift tuşuna basarak PC'yi yeniden başlat ve "Sorun Gider" gelişmiş seçeneklerinden yeniden dene. Buda olmazsa aynı şeyi bir kurtarma medyası (windows yükleme aracı, DVD veya flash bellek) kullanarak yap.

Not: Aynı ekrana @farurhenho mesajında paylaşılan linkte gösterilen yoldanda erişilir, erişilebilir.