Sistem geri yükleme ile son değişiklikleri geri alma

EceKoc (834) 10 yıl önce sordu

Sistem geri yükleme nasıl yapılır? Sistem geri yükleme kişisel dosyalarımı etkiler mi?

Toplam 1 cevap

EceKoc (834) 10 yıl önce cevapladı

Sistem Geri Yükleme, daha önceki bir tarihe ait sistem dosyalarını bilgisayarınıza geri yüklemenize yardımcı olur. Bu, e-posta, belgeler veya fotoğraflar gibi kişisel dosyalarınızı etkilemeden bilgisayarınızdaki sistem değişikliklerini geri almaya yönelik bir yoldur.

Herhangi bir sorunda ilk yapılması gerekenlerden biri sistem geri yükleme işlemini başlatmaktır.

Sistem Geri Yükleme'yi açmak için

  1. Başlat düğmesini tıklatın.

  2. Arama kutusuna Sistem Geri Yükleme yazın ve sonuç listesinde Sistem Geri Yükleme'yi tıklatın.‌ Yönetici parolası veya onay istenirse, parolayı yazın veya onay verin.

  3. Sorunun oluştupu tarhten önceki bir tarihi seçin

  4. Sistem geri yüklemeyi başlatın.

Daha fazla bilgi için; Sistem Geri Yükleme