Sistem Geri Yükleme Nasıl Yapılır Ne İşe Yarar?

ardahd (631) 8 yıl önce sordu

Sistem Geri Yükleme Nasıl Yapılır Ne İşe Yarar?

Toplam 1 cevap

ardahd (631) 8 yıl önce cevapladı

➠ ❋ Sistem Geri Yükleme Ne İşe Yarar?

Sistem geri yükleme yapıldığında istediğiniz bir güne bilgisayarınızı geri döndürebilirsiniz.Mesela önemli bir dosya vs... silindiğinde Sistem Geri Yükleme yaparak alabilirsiniz veya bilgisayarınız hata vermeye başladı hata vermediği bir güne Sistem Geri Yükleme yaparsanız hata ortadan kalkacaktır.

➠ ❋ Sistem Geri Yükleme Nasıl Yapılır?

İlk olarak başlat arama kısmına Sistem Geri Yükleme yazın ve Sistem Geri Yüklemeyi açın.

Sonra bir ekran gelcek orda 2 tane şık olcaktır Biri önerilen diğeri Farklı Bir Geri Yükleme Noktası Seç seçeneğini seçip ileri diyoruz.

Daha sonra istediğiniz geri yükleme noktasını seçip ileri diyin bilgisayarınız yeniden başlatılacak ve açıldığında Sistem Geri Yükleme işlemi bitmiş olcaktır.