Sistem Geri Yükleme sonrası NVIDIA Denetim Masası kayboldu

nvidiagtx (690) 6 yıl önce sordu

Arkadaşlar 16 ocak tarihine aldım sistemi sistem geri yükleme başarıyla tamamlandı fakat masaüstüne sağ tıklıyorum Nvidia DENETİM MASASI Yok bunun çözümü varmıdır.

Toplam 2 cevap

temmuz (12505) 6 yıl önce cevapladı

Sistem tepsisinede bak (Saat ve tarihin olduğu bölüme). Orada "NVIDIA Ayarları" olacak ve onun sağtık menüsünde..

Eğer yoksa PC'yi yeniden başlat.

Yine gelmezse GeForce Experience ve gerekirse Nvidia sürücüyü yeniden yüklersin, geri gelir.

nvidiagtx 6 yıl önce

deniyeyim

nvidiagtx 6 yıl önce

@temmuz

omercik (9418) 6 yıl önce cevapladı

Aygıt Yöneticisi'ne girip Görüntü Bağdaştırıcılarını kontrol et bakalım NVIDIA ekran kartının sürücüsü yüklü mü? Üzerinde ünlem işareti falan var mı?

DDU ile ekran kartı sürücüsünü bilgisayardan kaldır.

Display Driver Uninstaller (DDU) nedir, nasıl kullanılır?

Daha sonra GeForce Experience programını bilgisayarına indirip NVIDIA ekran kartı sürücüsünü tekrar kurmayı dene. Muhtemelen Sistem Geri Yükleme sonrası yazılımsal bir sıkıntı çıktı, kaldırıp yeniden yüklemek sorunu çözecektir.

GeForce Experience Nedir?

nvidiagtx 6 yıl önce

ünlem yok.

nvidiagtx 6 yıl önce

bozuldumu sürücü ? ekran kartı ?

omercik 6 yıl önce

Bazı eklemeler yaptım. @nvidiagtx

nvidiagtx 6 yıl önce

Abi cevabın için tşk, sorunum düzeldi