Sistem geri yüklenmiyor hata kodu 0x80070091

tezgahtakimengene (1) 6 yıl önce sordu

Bilgisayarımda otomatik geri yükleme noktasından sistemi geri yükleyemedim çıkan hata şu:

Sistem geri Yükleme başarıyla tamamlanmadı. Bilgisayarınızın sistem dosyaları ve ayarları değiştirilmedi.

Ayrıntılar:
Sistem Geri Yüklemesi dizini geri yükleme noktasından geri yüklerken başarısız oldu.
Kaynak:AppxStaging
Hedef:%ProgramFiles%\WindowsApps
Sistem Geri Yükleme sırasında belirtilmeyen  bir hata oluştu. (0x80070091)

Toplam 2 cevap

candan (4301) 6 yıl önce cevapladı

sistem dosyaları hasar görmüş bu kod (0x80070091) yazdı ise hiç uğraşma sitemi geri alamassınız yeni bir nokta oluştursanız yine aynı hatayı verirr gittiği kadar gitsin format attıktan sonra düzelir

omercik (9418) 6 yıl önce cevapladı

Kullandığınız Windows sürümü nedir?

tezgahtakimengene 6 yıl önce

Windows 10 kullanıyorum ancak sorun geçti.