Sistem hatası 0xc0000022

hillfire (1) 9 yıl önce sordu

Arkadaşlar sistemim geri yüklendikden sonra bu hatayi veriyor ama geri yuklenmiyor yardım edinş Yardım eden arkadaşlara şimdiden teşekkürler

Toplam 2 cevap

kullanici567286 (41) 9 yıl önce cevapladı

sistem dosyan zarar görmüş işletim sisteminin kurulum cdsini tak
çalıştır komut satırına sfc /scannow yazarak sistem dosyalarını onarmayı dene

olurda sorunun devam ederse biosdan cd den başlat ayarını yapıp kurulum cd sinin üzerinden kuruluma geç...repair onarma seçeneği var onunla onarmayı dene

sorunun düzelicekdir ...

olmadı en son çare format kolay gelsin ..

hillfire (1) 9 yıl önce cevapladı

facebookda bana arkadaslik ata bilirmisin istegini bekliyorum lutfen

 https://www.facebook.com/emre.karahan.39501