Sistem kesintileri CPU çok kullanıyor?

nvidiagtx (690) 6 yıl önce sordu

arkadaşlar, Görev yöneticisini açtığım an %100 gösteriyor cpu , Sistem kesintileri kullanıyor :KASIYOR . Alalı 3 Ay oldu ne bu ya.

Ekran takılıyor anlamadım gitti.

Toplam 1 cevap

temmuz2004 (47) 6 yıl önce cevapladı

1-)Virüs taraması yap. Her antivirüsü gerekirse teker teker denersin

2-)Eğer hala olmazsa format atıp sürücüleri yükleyip. Güncellemeleri kapatırsın son güncellemelerde olabiliyor. Hatta benim pcde bundan  bozulmus olabilir. Neyse

3-)Hala olmadıysa teknis servis ile görüş............  İnternette araştır baya araştır. Her yöntemi dene.

Editledim

nvidiagtx 6 yıl önce

knk @temmuz2004 Şu cevabını editle Mesela 1-) Virüs Taraması yap antivirüsü gerekirse teker teker denersin.

nvidiagtx 6 yıl önce

Çok önemli olan yerleri kalınlaştır

temmuz2004 6 yıl önce

@temmuz2004 knk editledim

temmuz2004 6 yıl önce

@nvidiagtx editledim

nvidiagtx 6 yıl önce

knk gel minecraft oynayalaım

nvidiagtx 6 yıl önce

Ben Bilgisayardan sen tabletten :D

nvidiagtx 6 yıl önce

ordamısın

nvidiagtx 6 yıl önce

knk Mesajlar kısmına gel

nvidiagtx 6 yıl önce

burdan olmuyo

temmuz2004 6 yıl önce

@nvidiagtx knk