Sistem özelliklerim GTA 5'i oynatır mı?

lucas77 (199) 6 yıl önce sordu

2.60 GHZ 2CPU

4GB RAM DD2

2048MB Ekran kartı

Bu Sistem özellikleri GTA-V ı açarmı daha doğrusu düşük de olsa yine oynırmı bu sistemle gta v

You tube de bir çok video ve çözümler var adamlar 2gb ram ile gta v oynuyor aynı şekil 1 gb ekran ve 2 gb ram le gayet iyi oynuyorlar ama işlemcileri yüksek yani 2.40 3.00 3.10 gibisinden (overlock lu)

temmuz 6 yıl önce

Mesajımdaki link yanlıştı, düzelttim. Bir daha bakarsın.

Toplam 3 cevap

ismailsarp (6010) 6 yıl önce cevapladı

Ekran kartınızın boyutunu değilde modelini yazarsanız daha çok yardımcı olabiliriz. 2 GB lık orta-iyi bir kartınız varsa oyunu muhtemelen oynanabilirlik seviyesinde oynayabilirsiniz.

umuttt (207) 6 yıl önce cevapladı

benimde sana yakın bir sistemim var ekran kartı modelim amd r7 240 senin ekran kartı modelini söylersen daha detaylı yardımcı olabilirim benim işlemcim 3.20 ghz 2 çekirdekli ramim 4 gb ddr3 en düşük ayarlarda oynayabiliyorum ama senin ramin ddr2 olduğundan bilgisayarın oyunu kaldırmaz gibi tabi diğer donanımlarını tam bilmiyorum ayrıca 2 gb ram le oynayan dediğin adamlar gibi sende oynayabilirsin sıkınytı yok ama o adamların yaptığı ayarları yapınca grafik kalitesi en düşüğünde altına düşüyor o yüzden oynayabiliyorlar gta 5 i grafikleri için oynamıyorsan senaryosu falan için oynamak istiyorsan sende oynayabilirsin ama oyundan fazla keyif alamazsın