Sistem yöneticiniz bu programı engelledi hatası

sefalkn (1) 8 yıl önce sordu

Merhaba, bilgisayarıma program yükleyeceğim fakat aşağıda belirtilen uyarıyı veriyor. Konu hakkında yardımınızı rica ediyorum.

Sistem yöneticiniz bu programı engelledi. Daha fazla bilgi için, sistem yöneticinize danışın.

Toplam 1 cevap

candan (4301) 8 yıl önce cevapladı

yeni bir standart kullanıcı hesabı oluşturun o hesapla oturum açaçın diğer hesabı kaldırın

düzelecektir

başlat /  cmd /komut istemcisini sağ tıklatın yönetici olarak açın içine şu kodları yapıştırın ve bilgisayarı yeniden başlatın

( net user _______ /add _____)  boş çizgi olan yere isminizi ve şifreyi  yazın ve enter a basın

örnek olarak( net user Batuhan /add 13456 )

bilgisayar açılınca kullanıcı hesaplarından hesap türünü değişitirin yeni oluşturduğunuz hesabı yönetici hesabı yap hesap kaldırdan diğer hesabı kaldırın