Sistemde yaşanan bir teknik aksaklık nedeni ile işleminiz tamamlanamadı.

acemiadam (220) 5 yıl önce sordu

E-Devlet üzerinden babamla işlem yapmaya çalışıyoruz (Elektrik aboneliği) sabahtan beri karşıma Sistemde yaşanan bir teknik aksaklık nedeni ile işleminiz tamamlanamadı. çıkıyor. Sorun bizden mi kaynaklanıyor anlamadım. Ne yapabilirim?

Toplam 1 cevap

murat (12492) 5 yıl önce cevapladı

E-devlet farklı sitelerle entegre çalışıyor. Bazen o sitelerden birinde sorun olduğunda bu tür hatalar alabilirsin. Daha sonra denemende fayda var. Bildiğim kadarı ile elektrik aboneliği başlatma yeni bir hizmet. Özellikle yeni hizmetlerde bu tür sorunlar yaşanabiliyor. Yarın tekrar dene bakalım ne olacak.