Sistemdeki kablosuz bağdaştırıcı devre dışı bırakılmış

cemkara (4215) 10 yıl önce sordu

Intel Kablosuz ağ bağdaştırıcısında "Sistemdeki kablosuz bağdaştırıcı devre dışı bırakılmış" şeklinde hata alıyorum. Kablosuz ağları göremiyorum doğal olarak kablosuz ağlara bağlanamıyorum.

"Sistemdeki kablosuz bağdaştırıcı devre dışı bırakılmış" sorununu nasıl çözerim?

Toplam 2 cevap

cemkara (4215) 10 yıl önce cevapladı

Sistemdeki kablosuz bağdaştırıcı devre dışı bırakılmış hatasını çözmek için şu aşamaları gerşekleştirin.

WiFi bağdaştırıcıyı etkinleştirin.

  1. Bilgisayarım'ı sağ tıklatın.
  2. Özellikler seçeneğini belirleyin.
  3. Donanım'ı tıklatın.
  4. Aygıt Yöneticisi'ni tıklatın.
  5. Ağ Bağdaştırıcıları'nı çift tıklatın.
  6. Listedeki Intel® PRO/Wireless bağdaştırıcısını tıklatın.
  7. Etkinleştir düğmesini tıklatın.
  8. Aygıt Yöneticisi'ni kapatmak için Dosya menüsünde Çıkış'ı tıklatın.
  9. Sistem Özelikleri'ni kapatmak için Tamam düğmesini tıklatın.
ısmailreyiz (1) 7 yıl önce cevapladı

Değerli Uzmanım.net Ailesi Ben Aygıt yöneticisinden etkinleştiriyorum ama bilgisayar donuyor ne yapmalıyım bunun çözümünü bulamadım Sürücü  kaldırıp tekrar kurdum kurarken bilgisayar donuyor ne yapmalıyım  söylerseniz sevinirim

sevgilerle İsmail Bayrakci