Sistemi ekran kartı ve hard disk olmadan test etmek

cesur20 (1) 6 yıl önce sordu

Arkadaşlar ben sahibinden sitesine eski bilgisayarımın ilanını verdim. Bir ilçeden biri aradı. Çarşamba günü alacağım dedi. Şimdi o 50 KM yol gelecek, boşa yorulmasın diye bu soruyu sorma gereksinimi duydum.

Şimdi benim eski bilgisayarı, ben yeni bilgisayar toplamadan önce yani 2 ay önce aktif kullanıyordum. Sonra ekran kartı ve diski bozuldu. Bende kıyıya koydum, şimdi satmak istedim. Boşa duracağına satayım dedim.

Dediğim gibi 2 ay önce aktif bilgisayarımdı. 2 Yıl kullandım yani. Ama şimdi aradan 2 ay geçti, alacak kişi de dediğim gibi 50 KM yol gelecek, ayıp olmasın. Boşa gelmesin. Bilgisayarın sorunsuz çalıştığını nasıl öğrenebilirim? Sadece ekran kartı ve disk yok diye çalıştıramıyorum. Alacak kişi, zaten ekran kartı ve disk olmadığını biliyor.

Toplam 2 cevap

nvidiagtx (690) 6 yıl önce cevapladı

MERHABA;

Ekran kartsız açılır. Onu'da Geçtim Bilgisayar HarDDisksiz Nasıl açılacak ?

cesur20 6 yıl önce

APU sistem değil ama?

nvidiagtx 6 yıl önce

Ozaman Olmaz zaten

omercik (9418) 6 yıl önce cevapladı

APU olmasa bile ekran kartsız açılmayacağını kim söyledi? Intel işlemciye dahil olan grafik işlemci sayesinde harici ekran kartı olmadan bile görüntü verir. Oyun oynamak isterse harici ekran kartını kendisi alır.

HDD olmadan sistem hiçbir şekilde açılmaz ama. Sistem Windows'u nereden başlatacak? HDD mutlaka olmalıdır.

cesur20 6 yıl önce

AMD ama işlemci APU yok.

omercik 6 yıl önce

A serisi değilse görüntü vermez o zaman @cesur20

cesur20 6 yıl önce

AMD Athlon 64 x2 3800+

omercik 6 yıl önce

Vermez bu görüntü @cesur20