Siteler beyaz sayfada kalıyor ?

emret (1) 8 yıl önce sordu

Sitelere giriyorum beyaz sayfada kalıyor f5 çekiyorum bir kaç kez düzeliyor sadece ana sayfada yapmıyo her sayfada

Toplam 2 cevap

temmuz (12505) 8 yıl önce cevapladı
ismailsarp (6010) 8 yıl önce cevapladı

Temmuz arkadaşımın dediklerine ek olarak kullandığın tarayıcının çerezlerini silerek deneme yapabilir misiniz?

Tarayıcının çerezlerini silmek için Ctrl+Shift+Del tuşlarına basarak açılan pencereden Tarama Verilerini Temizle (Üstteki başlangıç seçeneğini En Baştan yaparak) temizleyin ve tekrar deneyin.