Sitem için hit alabileceğim site veya yöntem var mı?

krsn (233) 6 yıl önce sordu

Sitem yeni olduğu için paylaşımlarla yükseleceğini sanmıyorum. Hit alabilecegim güvenli site veya yöntem var mı? Adsanse reklam alana kadar..

omercik 6 yıl önce

Reklam yasak olduğu için site linki kaldırılmıştır.

krsn 6 yıl önce

reklam bülümünden mesaj attım kimse dönüş yapmadı..?

omercik 6 yıl önce

Gerekli şekilde elbet dönüş yapılır ama hakkında bölümünde açıkça reklam yapılmasının yasak olduğu bellidir.

krsn 6 yıl önce

kusurabakmayın

Toplam 2 cevap

alattin (16999) 6 yıl önce cevapladı

Öncelikle burada bilgisinden faydalandığın arkadaşlarının emeklerine saygı göstereceksin. Sitene kopyala-yapıştır ile içerik yerleştirmeyeceksin.

Senin oluşturduğun, vaktini, bilgini, emeğini kullanarak oluşturduğun yazıları başkası kopyala-yapıştır ile sitene eklese ne düşünürsün?

Örneğin: GT Recovery nedir, ne işe yarar?  Bunu aynen kopyalayıp sitende yayınlamışsın. Bu hoş değil. @farurhenho emek vermiş uzmanim.net'te yayınlanmış. Bu sana hit kazandırmaz. Aksine bunu yaptığın için Google'ın gözünde değerin azalır.

uzmanim.net'te soru soruyorsun, bizde bilgilerimizi seninle paylaşıyoruz, ama bu yaptığın hiç hoş değil.

krsn (233) 6 yıl önce cevapladı

tmm

alattin 6 yıl önce

Bu nasil cevap? Lutfen uzmanim.net hakkinda bolumunu oku. Aksi takdirde hesabina ceza uygulanacak.

krsn 6 yıl önce

tmm :D

nvidiagtx 6 yıl önce

zaten yaptırım yedin...

krsn 6 yıl önce

böyle de güzel @nvidiagtx :)

nvidiagtx 6 yıl önce

hayat devam ediyor @krsn

krsn 6 yıl önce

@nvidia Kuşlar uçuyor..