Siteye ?orderby=10 ekleyince fiyat ağırlığını nasıl kontrol ederim?

kullanici123825 (1) 6 yıl önce sordu

Bir sitenin fiyat ağırlığını büyükten küçüğe nasıl sıralayabilirim ?

temmuz 6 yıl önce

Bana özeldende sormuşsun ama ben bu hususlarda tam bir fransızım. Maalesef öyle ama bu hususta (ve diğer birçok husustada) ustamız ve hocamız @alattin, açtığın konuyu görecek ve sana yardım edecektir, hiç kuşkun olmasın.

Toplam 2 cevap

alattin (16999) 6 yıl önce cevapladı

Sorunu çok anlamamakla birlikte sanırım SQL sorgusu ile bunu yapmak istiyorsun.

Aşağıdaki SQL sorgusu Urunler tablosundaki ürünleri  yüksek fiyattan düşüğe doğru sıralar ve 10 ürünü alır.

select top 10 * from Urunler Order by Fiyat desc

krsn (233) 6 yıl önce cevapladı

array dizini işine yaramaz mı sıralamada