SİYAH EKRAN GELİYOR PC EKRANINDA SADECE FARE NİN İŞARETİ VAR

1azrailooo (1) 9 yıl önce sordu

 PC EKRANINDA SADECE FARE NİN İŞARETİ VAR VE HİÇ İŞLEM YAPMIYOR SİYAH EKRAN VAR. CTRL+ALT+DELETE BİLE ÇALIŞMIYOR GÜVENLİ MODDA ÇALIŞTIR DEYİNCE KÜÇÜK BİR TARAMA YAPIYOR YİNE SİYAH EKRANDA KALIYOR F8 LE YAPILAN İŞLEMLERİ DENEDİM  YİNE EN SON GELİYOR SİYAH EKRAN ÖYLE KALIYOR.FORMATSIZ ÇÖZÜMÜ OLAN VARMI.

Toplam 1 cevap

temmuz (12505) 9 yıl önce cevapladı

Kurulum (veya kurtarma) DVD'si ile başlatarak tamirat deneyebilirsin.

1azrailooo 9 yıl önce

kurtarma dvd si ile nasıl yapabiliriz çünkü siyah ekrandan kurtaramıyorum

temmuz 9 yıl önce

Önce bios'tan DVD ile boot tercihini seçeceksin ve PC'yi DVD ile başlatacaksın. Aynı yeni sistem yükleme için format atar gibi.. Ve ön DVD ile açıldıktan sonra önyükleme aşaması bitince bilgisayar onarma seçeneğine gireceksin.