sizi çok rahatsız ediyorum farkındayım ama kusura bakmayın şimdiden

takintilii (-3) 9 yıl önce sordu

hocam camtasia studia veya avs video editor tarzı programlarda ekran kayıt videosu cektiğimde bu yerel disk c kullanıcı adı belgelerim oraya mı susuyor yanı mesela camtasia programını orda tıkladıkımda eğer o programla video yapmıssam orda mı olur video ya da diğer ekran kayıt programları

cemkara 9 yıl önce

Benzer sorular daha önce kullanıcı tarafından soruldu.

Toplam 1 cevap

feritarslan (303) 9 yıl önce cevapladı

Bi işe kalkışırken sonunu düşünün hiçbişe olmaz. Pişman olacağınız şeyler yapmadıktan sonra sorun yok.

feritarslan 9 yıl önce

evet oraya düşer Çözüldü butonuna tıklamayı unutmayın.