Sizin Virüs ve tehdit korumanız , kuruluş tarafından yönetilir. / denetimli klasör erişimi gerçek zamanlı korumayı açmayı gerektirir. hataları alıyorm

canberk15987 (1) 4 yıl önce sordu

Kardeşim tarafından leptobuma bir oyun hilesi indirilimiş ve virus korumasını kaldırması istenmiş o da kaldırmış fakat tekrar devreye koymak istediğinde hatayla karşılaşmış bana söylediğinde biraz kurcaladım dosyaları sildim ve sizin internetten,youtubedan ve web sitenizden söylediğiniz adımları izledim ancak hiçbir şekilde düzelmedi tekrar tekrar aynı hataları aldım şuanda bilgisayara birşey olucak diye endişe duyuorum yardımcı olursanız sevinirim.

alattin 4 yıl önce

Avast vs yüklü mü? ya da daha önce antivirüs yüklü müydü?

Toplam 1 cevap

darkcrak (5170) 4 yıl önce cevapladı

Daha önceden her hangi bir antivirüs programı kullandın mı? veya hangisini kullandın?