Sizin virüs ve tehdit korumanız kuruluşunuz tarafından yönetilir hatasının çözümü nedir?

shaxecon (1) 2 yıl önce sordu

Sizin virüs ve tehdit korumanız kuruluşunuz tarafından yönetilir hatasının çözümü nedir? bu videoyu izledim ama regedit teki Disable AntiSpyware silip yeniden başlatıktan sonra tekrar geri geliyor

Toplam 1 cevap

murat (12492) 2 yıl önce cevapladı

İlgili videoda sadece o ayar yok. Diğer ayarları da yapman gerekir. Virüs taraması yaptın mı? Tüm adımları tek tek uygulamalısın.

En çok yapılan hata aşamalardan bir ve ya bir kaç tanesini atlamak. Bunu yapma. Hepsini uygula.