Sizin virüs ve tehdit korumanız kuruluşunuz tarafından yönetilir hatasının çözümü nedir?

furkantr (1) 2 yıl önce sordu

Bu hatanın çözümünü izledim fakat benim cihazımda "windows defender virüsten koruma" adlı dosya gözükmüyor lütfen yardımcı olun

murat 2 yıl önce

İşletim sistemin nedir?

Toplam 1 cevap

murat (12517) 2 yıl önce cevapladı

youtube kanalımızda anlatılan yöntem geçerli. Bugün birinde test ettim sorunsuz çalışıyor. İşletim sistemin nedir? Bilgi verirsen iyi olur. Windows 7, Windows 10, Windows 11 ne kullanıyorsun?

Bilgisayarında antivirüs programı yüklü mü?