Sketchbook adlı program nedir?

toprak34 (2026) 6 yıl önce sordu

Merhaba;

Sketchbook adlı programı bilgisayara ben indirmedim. Son 1 aydır da bilgisayarıma hiç program kurmadım. Sketchbook nedir?

Toplam 1 cevap

temmuz (12505) 6 yıl önce cevapladı

Autodesk SketchBook bir windows mağaza, windows desktop ve android mobil çizim/boyama uygulamasıdır:

Autodesk SketchBook Windows Mağaza uygulaması (tıkla)

Autodesk SketchBook Windows desktop (masaüstü) uygulaması - deneme sürümü (tıkla)

SketchBook apk - Google Play (tıkla)

SketchBook - draw and paint apk Google Play İngilizce bilgilendirilmesinin Google Translate çevirisi:

Autodesk Sketchbook çizmek için seviyorum tüm beceri düzeyleri, insanlar için tasarlanmış bir sezgisel boyama ve çizim uygulamasıdır. Biz boya motoru reimagined, yani arayüz, temiz ve basit tutmak tüm süre Sketchbook, her zamankinden daha fazla sıvı kalem ve doğal boyama sağlar. Sketchbook ile tek bir yerde, sen hiçbir konuda, sizin en büyük fikirlere en küçük karalamalar her şeyi yakalamak.

Şimdi eklendi:
Time-lapse kayıt Android için artık kullanılabilir! Kolayca ağ ile paylaşmak için çizim süreci in-app video yakalama. Biz de gelişmiş özellikleri birçok gereksinimi Oturum kaldırıldı. Şimdi, sadece indirin ve oturum açmadan, daha güçlü bir çizim uygulaması keşfetmek. Biz de daha kolay Kamera İthalat ile Sketchbook bir tabaka üzerine geleneksel sanat ithal yaptık. Satır sanat fotoğraf çekin ve Sketchbook renklendirme başlayın.

Eskiz, hat sanatı, boya oluşturmak - olabilir bir dijital sanat aracı olarak kağıt üzerinde kalem, kalem, işaretleyici, ya da fırça kadar yakın bir otantik, doğal bir deneyim keşfetmek.

Ücretsiz özellikler:
• Tam ekran çalışma alanı ve göze batmayan bir kullanıcı arayüzü
Doğal çizim deneyimi sunmak özelleştirilebilir kalem, kalem ve işaretçileri de dahil olmak üzere • 10+ önceden ayarlanmış fırçalar,
• Sentetik basınç hassasiyeti
• Eğer sanatının en ince ayrıntıları kontrol etmek için 2500% yakınlaştırma
• kadar 3 kat ve 16 karıştırma modları ile tam bir Katman Editör
• Simetri ve oransal dönüşümü araçları

(A Sketchbook Pro üyeliği ile 4,99 $ için in-app satın alınabilir veya ücretsiz) Pro özellikleri:
• Kapsamlı Fırça Kütüphane: 100+ önceden ayarlanmış kalemler, kalemler, fırçalar ve belirteçler
• Sentetik ve bulaşmaya fırça setleri
• Tam Copic® Renkli Kütüphanesi
• Daha katmanları
18 katman harmanlama modları ile • Tam katman kontrolleri
• Gelişmiş seçim araçları (çadır, kement, sihirli değnek)
• Degrade araçlarını doldurur (doğrusal, radyal)

Kolayca birden çok görünüm seçenekleri, albümleri ve esnek sipariş ile Sketchbook en Galerisi'nde sanat düzenlemek. Sen kaydetmek ve Dropbox üzerinde çalışmanızı saklayabilirsiniz.

Sketchbook üyelik platformlarında desteklenir - Mevcut üyeler otomatik olarak Sketchbook hesabı kimlik bilgileriyle uygulamanın oturum açarak gelişmiş özelliklere kilidini. Sketchbook üyelikleri hakkında daha fazla bilgi ve bir hesap için kaydolmak için www.sketchbook.com ziyaret edin.

Desteklenen Diller: İngilizce, Fransızca, Almanca, İtalyanca, Japonca, Korece, Portekizce, Rusça, Basitleştirilmiş Çince, İspanyolca, Geleneksel Çince

Autodesk Sketchbook Apk, Çizim alanında en iyi uygulamalardan biridir içerdiği araç ve boyalarla
dilediğiniz resimi yapıp boya efektleri ile farklı görünümler kazandırabileceksiniz (Web açıklamalarından)

toprak34 6 yıl önce

@temmuz abi yanlız bunu ben indirmedim?

temmuz 6 yıl önce

Anlamadım, sen yüklemediğin halde PC'de yüklümü yani? Eğer böyleyse sorularını daha açık ve anlaşılır sormalısın. Sen iradi yüklemediysen kaldırırsın ve sistemde derin bir virüs/zararlı taraması yaparsın. Başka yapacak birşey yok @toprak34