Skore Televizyon biss desteği var mı?

magdur01 (18) 5 yıl önce sordu

Şimdi bizim evde dandik bir televizyon var ismini (Skore) google-da arattırdım ama bulamadım nerden almışlarsa artık acaba bu televizyonun biss key desteği varmıdır varsa nasıl açılır?

Toplam 1 cevap

murat (12492) 5 yıl önce cevapladı

Çok zor bir soru bu. Internette Skore marka bir televizyonun varlığından bile bahsedilmiyor.  Uydu alıcısı tümleşik mi ayrı mı? Skore uygu alıcısının  markası mı? Ancak menüsünü kurcalayarak bulabilirsin. Bu markayı bilen birinin olduğunu sanmıyorum.

magdur01 5 yıl önce

Dahili uydu alıcısı var skore televizyon

murat 5 yıl önce

İşin zor @magdur01 internette böyle bir markadan hiç bahsedilmiyor. Kullanım klavuzu olsa bakıp söylicem.

magdur01 5 yıl önce

Skore korean tecnology markası bu

murat 5 yıl önce

@magdur01 internette tek bir kaynak bile yok. Ancak kurcalayarak bulmaya çalışacaksın dostum

magdur01 5 yıl önce

Kullanım kılavuzunu buldum nelere dikkat etmeliyim bi fikrin varmı?

murat 5 yıl önce

Klavuzda BIS kelimesini ara :) @magdur01

magdur01 5 yıl önce

Bu arada ürünun resmi sitesini buldum www.skore.site yardımcı ola bilirsin belkide

murat 5 yıl önce

@magdur01 modelini öğrensene televizyonun, klavuzda yazar ya da televizyonun arkasında. Adamlar iki sayfalık web sitesi yapmış. Mail atarak sorayım senin için.

magdur01 5 yıl önce

32SA600 bu

murat 5 yıl önce

@magdur01 sordum cevap bekliyorum.

magdur01 5 yıl önce

Şimdi bizim evde 2 tane televizyon var 1_Lg 2_Skore mesela kanal kapanıyo herhangi bir spor kanalı lg-No cı module yazıyo

magdur01 5 yıl önce

Skore-Şifreli kanal yazıyor yani skore biss key var (qaliba) ama nasıl açarız onu bilmiyorum

murat 5 yıl önce

@magdur01 adamlara yazdım mail geri döndü. Mailleri bile çalışmıyor. O ekranda kumandadan bir tuşa basman lazım klavuzda yazmıyor mu?

magdur01 5 yıl önce

Napıcaz peki bu oyle kılavuzda yazmaz genelde gizli menude olur onuda nasıl açarım bilmiyorum

murat 5 yıl önce

@magdur01 kurcalayarak bulmaya çalışacaksın. Marka öyle bir marka ki adamların iletişim formları çalışmıyor, email adresleri geçersiz.

magdur01 5 yıl önce

İmkanı yok bulamam