skype güncelleme hatası

sehmus184 (2) 9 yıl önce sordu

skype güncelledim kurarken hata verdi hata:1603 diye bir daha kuramıyorum yardımcı olursanız sevinirim. işletim sistemi windows 8.1 pro

Toplam 1 cevap

utkubayat (885) 9 yıl önce cevapladı

İlk olarak Skype'ı bilgisayarınızdan tamamen kaldırıp son Skype sürümünü indirip kurmayı deneyiniz. Aynı hata devam ediyorsa Microsoft'un Fix it programı ile bir tarama yapınız. Bu işlem Hata: 1603 sorununu büyük ihtimalle çözecektir.

Fix it programını açıp Accept deyiniz ve Detect problems and apply the fixes for me seçeneğini seçip sorunun çözülmesini bekleyiniz.

Microsoft Fix It | Fix problems that programs cannot be installed or uninstalled