Skype Kapanıyor

nizi666 (179) 7 yıl önce sordu

Arkadaşlar öncelikle merhabalar bende şöyle bi sorun var skypd'da aram yapıyorum normal konuşa biliyorum sesli olarak ama kamerayı açınca skype direkt kapanıyo yardım ede bilen varmı arkadaşlar

Toplam 1 cevap

abdulbaki (75) 7 yıl önce cevapladı

Skype'nin bu tür hatalar vermesi normal ama bi kaç denemeden sonra düzeliyor.

Öncelikle bu hata süreklimi oluyor? Sürekli oluyorsa kendi sitesinden baştan kurunuz.

İnternet hızınız düşükse aynı sorunla karşılaşırsınız temel sebep budur.

https://www.skype.com/tr/

nizi666 7 yıl önce

Teşekkürler Kameradaymış Sıkıntı Hallettim Yardım İçin Sağolun Genede :)

abdulbaki 7 yıl önce

Aynı hatayı bende çok sık alıyorum internet hızından filan kaynaklanıyordu genelde vede dediğin gibi kameradan neyse sorunun çözülmüş rica ederim