Skype otomatik ses kısma kaldırma?

mustafa38 (72) 10 yıl önce sordu

Windows 8.1 kullanıyorum skype'da arkadaşlarımla konuşurken bilgisayardan gelen sesler kısılıyor.

Skype'ın bu ses kısma özelliğini nasıl kaldırabilirim?

Toplam 2 cevap

pelinny (863) 10 yıl önce cevapladı

Otomatik ses kısma özelliği aslında skype ait bir özellik değil. Windows tan kaynaklanıyor.

  1. Windows 8.1 masaüstünde sağ tuşla tıklayın.
  2. Açılan pencereden Kişiselleştir'i seçin.
  3. Kişiselleştirme penceresinde en altta  Sesler Windows Varsayılan simgesini tıklayın.
  4. Açılan ses penceresinde İletişim'i tıklayın.
  5. Hiç bir şey yapma seçeneğini işaretleyin.
  6. Tamam'ı tıklayın.

Bu seçenek ile artık Skype sesleri otomatik olarak azaltmayacaktır.

trzodiac37 (1) 9 yıl önce cevapladı

pelinny 10 ay olmış ama teşekkür ederim ( Adamsın..! ) (:

temmuz 9 yıl önce

İsmi (Pelin) ve resmi hiçte bir adama benzemiyor, genç bir kadın sanki :-)