Skype'ta görünen adımı nasıl değiştiririm?

pelinny (863) 10 yıl önce sordu

Android veya IOS cep telefonlarında Skype görünen adı nasıl değiştiririm?

Skype uygulamasında, görünen ad yani arkadaşlarımın kişiler listesinde görünen adı nasıl değiştiririm?

Toplam 1 cevap

pelinny (863) 10 yıl önce cevapladı

Skype üzerinde kişiler listesinde görünen adınızı www.skype.com.tr adresinden değiştirebilirsiniz.

Skype görünen adınızı değiştirmek için Skype web sitesini ziyaret edin.

  1. Skype web sitesinde sağ üst köşedeki Oturum Aç tıklayın.
  2. Oturumu aç linkinde açılan sayfada Skype kullanıcı adınızı ve parolanızı girin.  Skype hesabınız bir Microsoft veya Facebook hesabı ise bu hesaplaran birini seçerek giriş yapın.
  3. Açılan Skype profile sayfasında aşağıda resimde görünen bölümü tıklayın. Yani skype adınızın olduğu alanı tıklayın.
  4. Açılan skype profil sayfasında Düzenle linkini tıklayın.
  5. Skype kişisel bilgiler ekranında İlk ad ve Soyad bölümlerini istediğiniz şekilde doldurun ve yeşil renkli Kaydet butonuna tıklayın.

Yukarıdaki işlemlerden sonra skype Ad ve soyadınız, kişiler listesinde görünen adınız ve soyadınız girdiğiniz bilgiler ile güncellenecektir.

Skype'yi Android telefon, IOS telefondan veya bilgisayarınızdan kullanıyor olsanız da bu yaptığınız değişiklik tüm skype kullandığınız cihazlardaki görünen adınızı değiştirecektir.