Skypedeyken Bilgisayarımdan Gelen Sesleri Skype Çağrısındakilerine Nasıl Yansıtabilirim

taha18 (9) 8 yıl önce sordu

Skypede sesli çağrıdayken arkadaşlarıma pc imden gelen sesleri yansıtmak için bir program olması lazımdı bunu nasıl yapabilirim ?

Toplam 1 cevap

temmuz (12505) 8 yıl önce cevapladı

Skype'tan karşıya sesin miktofon (dahili veya harici) vasıtasıyla gitmiyormu? Öyleyse aynı mikrofon -eğer sistemde bir hoparlör varsa- PC'den/PC hoparlöründen çıkan sesleride karşıya iletecektir. Bunun için senin herhangi bir programa ihtiyacın yok veya olmamalı.