Slayttaki sesleri mobilden oynatmak

newabadit (5) 3 yıl önce sordu

Merhabalar. Üniversite hocam slayt içinde seslerinin de olduğu bir sunum dosyası paylaştı. Ancak o sunumdaki sesi oynatma ikonlarına basınca ses oynatılmıyor. Nasıl yapabilirim bunu? Yardımcı olursanız çok sevinirim

Toplam 1 cevap

hydra (3802) 3 yıl önce cevapladı

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.microsoft.office.powerpoint&hl=tr

Bunu indir bildiğimiz powerpoint.

newabadit 3 yıl önce

Hocam ondan açmıştım zaten ama sesler oynatılmıyor basınca :/

newabadit 3 yıl önce

@hydra ben sizinle linki paylaşsam bir de siz baksanız olur mu?

hydra 3 yıl önce

Tabi bakarım ama neye bakmam gerekiyor ne yapacğım ? @newabadit.

newabadit 3 yıl önce

https://www.dropbox.com/s/eh5j4b0y9609sa1/Farinks%20Hastal%C4%B1klar%C4%B1-5.pptx?dl=0 hocam burada dosya var. İndirip açınca slaytlar içinde bulunan ses kayıtları açılmıyor. Bir de siz deneseniz çok sevinirim

hydra 3 yıl önce

Sesler açılmıyor slaytı başlatıyorum ses yok, önizlemeye tıklıyorum yine ses yok. @newabadit

newabadit 3 yıl önce

@hydra bir arkadaşım sesleri açabildiğini söyledi. Nasıl yaptığını öğrenemedim ama dinlemiş galiba. Hoca mı yanlış göndermiş yoksa?

newabadit 3 yıl önce

@hydra bakabildiniz mi hocam?

hydra 3 yıl önce

Sesler açılmıyor bende onun dışında bir bilgim yok maalesef.

newabadit 3 yıl önce

@hydra çok teşekkür ederim yine de denemeniz yeter

hydra 3 yıl önce

Rica ederim