Slim Drivers nedir?

mikaela2643 (1) 9 yıl önce sordu

Ben 2-3yıldır minecraft oynuyorum. Bad Drivers hatasından Crash report hatası almaya başladım. Araştırdım, Slim Drivers programı genelde önerilmiş. Programı kullanmadan önce bilgisayarım için yararlımı?

Toplam 1 cevap

hakan (15424) 9 yıl önce cevapladı

Slim Drivers bit tür sürücü güncelleme yazılımıdır.

Slim Drivers bilgisayarınızı tarar, donanımınıza ait güncel sürücüler var mı kontrol eder, varsa bunları yükler. Örneğin ekran kartınızın güncel sürücüsü varsa bunu internetten indirir ve kurar.

Slim Drivers yerine Driver Booster programını da kullanabilirsiniz.

Driver Booster nedir? Driver Booster ne işe yarar?