Snapchat hesabımı silemiyorum(ÇÖZÜLDÜ)

andromobil (74) 1 ay önce sordu

Arkadaşlar hesabı ne zaman silmek istesem  isteğini işleme alamadık tekrar dene diyor ne zaman denesem aynı şeyi söylüyor yardımcı olursanız sevinirim

Arkadaşlar güncelleme geldi ve sildim

Toplam 1 cevap

darkcrak (5170) 1 ay önce cevapladı

Merhabalar, Snapchat hesabınızı farklı bir lokasyon yani farklı bir IP üzerinden hesabınızı silmeyi denediniz mi?

1. Adım:
Cihazınıza VPN yükleyerek hesabınızı silmeyi deneyebilirsiniz

2. Adım:

Snapchat'in web sitesine giriş yapıp hesabınıza giriş yaparak sol üstte bulunan avatarınızın üzerine tıklayın ve Hesap Ayarları sekmesi üzerinden Hesabımı Sil'e tıklayaraktan hesabınızı silebilirsiniz.

andromobil 1 ay önce

Hocam o vpn bende çalışmıyor

darkcrak 1 ay önce

VPN kullanmana gerek yok bilgisayar üzerinden de bu adımları izleyebilirsin. @andromobil

andromobil 1 ay önce

sildim en sonunda güncelleme gelmiş

darkcrak 1 hafta önce

Yazılım kaynaklı sorunlarda olabilir elbette bu yüzden web sitesi üzerinden deneme yapmanız için eklemede bulundum. @andromobil