Snapchat My AI nasıl kaldırılır?

bl4lev (790) 12 ay önce sordu

Snapchat My AI Sohbet akışından nasıl kaldırılır?

Snapchat My AI nasıl kaldırılır?

Toplam 1 cevap

bl4lev (790) 12 ay önce cevapladı

Snapchat+ aboneliğiniz varsa My Al'ı kaldırabilir veya geri ekleyebilirsiniz. Snapchat+ aboneliğiniz yoksa kaldıramazsınız.

Snapchat+ aboneliği ne demek nedir?

Snapchat premium, Snapchat hesapları için kullanılan bir terimdir ve genellikle ücretli bir abonelik hizmetini ifade eder.

Snapchat My AI'ı Sohbet akışınızdan kaldırmak için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz:

Snapchat+ yönetim ekranına gidin ve "My AI"ı kapatın.

Bu işlem, kullanıcıların My AI robotunu Snapchat hesaplarında devre dışı bırakmalarına veya tamamen silmelerine olanak tanır.