Snapchat video hızlandırma, yavaşlatma özelliği

damlakoc (1391) 8 yıl önce sordu

Snapchat video hızlandırma, yavaşlatma özelliği nedir?

Snapchat videoları nasıl hızlandırılır?

Snapchat videoları nasıl yavaşlatılır?

Snapchat video efektleri nasıl eklenir?

Toplam 1 cevap

damlakoc (1391) 8 yıl önce cevapladı

Snapchat video hızlandırma, yavaşlatma özelliği nedir?

Snapchat Android ve IOS için chat uygulamasıdır. Diğer chat uygulamalarından farklı olarak daha çok video ve resimler üzerinden iletişim kurulur. Snapchat uygulamasında çekilen resimlere ve videoları bazı efekt eklenebiliyor. Videolara eklenen efektler arasında da hızlandırma ve yavaşlatma özelliği bulunur.

Hızlandırma çektiğiniz videoyu daha hızlı şekilde oynatarak paylaşmanızı sağlar.

Yavaşlatma ise çektiğiniz videoyu ağır çekim, yani yavaşlatılmış şekilde paylaşmanıza olanak sunar.

Snapchat videoları nasıl hızlandırılır?

Snapchat uygulamasından, resim çekme butonuna basılı tutarak bir video çekin. Çektiğiniz video ekranda oynarken ekranı sağ tarafa kaydırın. Tavşan simgesini görene kadar geçin. Ekranda tavşan simgesi çıktığında video daha hızlı oynayacaktır. Bu şekilde paylaşabilirsiniz.

Snapchat videoları nasıl yavaşlatılır?

Resim çekme butonuna basılı tutarak video çekin. Çektiğiniz video ekranda oynarken ağır çekim oynaması için ekranı sağ tarafa kaydırın ve salyangoz simgesini görene kadar devam edin. Salyangoz simgesi çıktığında video yavaşlayacaktır. Bu şekilde ağır çekim video paylaşabilirsiniz.