SnapTube güvenli mi?

toprak34 (2031) 7 yıl önce sordu

Merhaba;

SnapTube App adresinden SnapTube adlı uygulamayı indireceğim. Ama şüphelerim var. Güvenli mi? Güvensiz mi? Zararlı mı? Değil mi? Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

mutecessis 7 yıl önce

Bir uygulamanın güvenli olup olmadığını değerlendirmek için neler yapmalı acaba @hamburger

Toplam 2 cevap

alattin (17060) 7 yıl önce cevapladı

SnapTube ile ilgili herhangi bir güvenlik sitesinde olumsuz yoruma rastlamadım.

SnapTube apk dosyası virüs tarama sonucu da temiz olduğunu gösteriyor. Snaptube apk virüs tarama sonucu

Sadece bir tanesi reklam yazılımı barındırıyor demiş. Bu tür ücretsiz uygulamaların çoğunda reklam yazılımı zaten vardır.

SnapTube gibi programlar ile Youtube'den video indirmek yasaktır. Bu sebepten Google Play muhtemelen bu uygulamayı yasaklamış.

notify (538) 7 yıl önce cevapladı

SnapTube, youtube'dan video veya mp3 dönüştürücü program olarak geçiyor. Ancak youtube dönüştürme işlemlerinizi farklı alternatif yollarla da çözebilirsiniz. Yani güvenmiyorsanız indirmeyin derim. Bu işlem için youtube dönüştürücü yazarsanız farklı alternatifler ile deneyebilirsiniz. Yine de bu uygulama hakkında yorumları merak ediyorsanız aşağıda ki linkleri inceleyebilirsiniz.

  • https://eksisozluk.com/snaptube--4907421
  • http://www.uludagsozluk.com/k/snaptube/

toprak34 7 yıl önce

@notify incisözlük linkini kaldırırmısın? boşuna tıklamasınlar hem küfür var hemde uygulama hakkında hiç bir bilgi yok.

notify 7 yıl önce

@hamburger uyardığın için sağol. Kaldırdım :)