SNR Margin (dB) ve internet yavaşlaması ve kopması

eaglestorm0 (1) 6 yıl önce sordu

arkadaşlar 1 2 yıldır sanırım bu interneti kullanıyorum normal indirme hızım kota doldugunda 16000'lerde seyrediyodu bu 2 3 gündür modem 1 2 kere gidip geldikten sonra hızım 3000'e sabitleniyor arada değişen şeyin SNR Margin (dB) oldugunu farkettim nedeni ?

ve bu olay sadece bu aralar olmaya başladı ilk defa karşılaşıyorum.

Toplam 1 cevap

krdnzerkegi (1) 6 yıl önce cevapladı

bende internetimde kopma sorunu yasıyorum hemde 5 dakıkada bir diyebilirim. ttnet kullanıyorum iç tesisattandır belki die kabloları degistirttim dısardan cektirdim kabloyu yine aynı problemle karsı karsıyayım hic bişiy degişmedi vede hızım cok düşük 3 mbp hız alıyorum.

Mevcut Veri Oranı (Kbps)7994096

Maximum Veri Oranı (Kbps)10998324

INP (Sembol)00

ÇaprazONON

Hat Zayıflaması (dB)19.535

Hatalar (Pkts)00

Gecikme (ms)00

Alım Gücü (dBm)12.419.4

SNR Marjı (dB)17.218.1

benim degerlerim bu sekilde normalmi sizce degilse ne yapmalıyım