Softnyx game launcher hatası

murat (12492) 9 yıl önce sordu

Softnyx Game Launcher erişmek istediğimde Softnyx Game Launcher Çalışmayı Durdurdu hatası alıyorum.

Softnyx Game Launcher Çalışmayı Durdurdu

Toplam 1 cevap

murat (12492) 9 yıl önce cevapladı

Softnyx Game Launcher Çalışmayı Durdurdu hatasının çözümü için şunları deneyin:

Öncelikle bilgisayarınızda virüs olmadığından emin olmalısınız. Softnyx Game Launcher Çalışmayı Durdurdu hatasına genel olarak sebep olan virüslerdir.

  • Hatanın sebebi antivirüs programı olabilir geçici olarak devre dışı bırakın.
  • Bilgisayarınızda virüs olabilir virüs taramasından geçirin.
    Malwarebytes nedir nasıl kullanılır
    HitmanPro nedir, nasıl kullanılır?
    Bu iki program ile bilgisayarınızı taratın ve virüs olmadığından emin olun.

  • Softnyx Game Launcher uygulamasını sağ tuşla tıklayın Yönetici Olarak Çalıştır'ı seçin.
  • Softnyx Game Launcher Çalışmayı Durdurdu hatası devam ediyorsa programı kaldırın ve yeniden yükleyin. Bazı kullanıcılar uygulamayı yeniden yükleyerek sorunu çözmüşler.
  • Arka plandaki çalışan uygulamaları kapatın. Bazen arka planda çalışan uygulamalar Softnyx Game Launcher Çalışmayı Durdurdu hatasına sebep olabiliyor.
    Arka planda çalışan programlardan hangileri kapanmalı?