SolidWorks yüklerken "Bu ürün bileşeni için olan Windows Installer beklendiği gibi çalışmadı..." hatası veriyor, nasıl çözebilirim?

yafess (1) 2 yıl önce sordu

İç hata: Bu ürün bileşeni için olan Windows Installer beklendiği gibi çalışmadı: Register_DocMgrDLL.A48C1CF2_EBF8_48E8_ACAD_68CA04F776A2. Teknik Destek ile iletişime geçin.

Bu hatayı SolidWorks yüklerken alıyorum.

    Toplam 1 cevap

    yafess (1) 2 yıl önce cevapladı

    Kesin Çözüm;

    Arkadaşlar sorun " Visual Studio Tools For Application " uygulamasının düzgün çalışmamasından kaynaklanıyor. Bunun için Solidworks'ün kurulum doyslarındaki " prereqs " klasöründen " VSTA " ya girip. Orada bulunan " vista_aide " simgesine sağ tıklayıp. " KALDIR " diyorsunuz. Uygulamayı kaldırdıktan sonra "http://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?id=38807 " adresinden uygulamanın 2012 versiyonunu indiriyorsunuz ve kuruyorsunuz. Daha sonra bilgisayarı yeniden başlatıp Solidworks kurulumunu yeniden başlatın. Program sorunsuz bir şekilde kuruluyor ve çalışıyor. Ben kendim yaptım ve sorun çözüldü.