Some bad sectors cannot be repaired under windows mavi ekran hatası

gkha (11) 6 yıl önce sordu

bilgisayarımsürekli mavi ekran hatası veriyor  hdd regenerator ile bad sektor taraması yaptım  fakat    yaparken şöyle yazı geldi some bad sectors cannot be repaired under windows ne olabilir

Toplam 1 cevap

temmuz (12505) 6 yıl önce cevapladı

Taramayı windows oturumunda yaptın herhalde ve program windows ortamında bazı bed sektörleri düzeltemedi.

HDD Regenerator boot medyası (CD veya flash bellek) oluşturarak taramayı birde PC açılışında denemelisin.

HDD Regenerator kullanımı (tıkla)