sony xperia bluetooth kulaklık sorunu yardımcı olurmusunuz

anonim15432 (1) 7 yıl önce sordu

bluetooth kulaklığı ile telefonla konuşma yapıp müzik dinliyebiliyorum ama telefondan internete bağlanınca mesela google chromeye ordaki videoyu izlerken olan ses kulaklığa gelmiyo telefon hoparlöründen çıkıyo bi çözümü varmı telefonum sony xperia.

Toplam 1 cevap

hakan (15424) 7 yıl önce cevapladı

Android cihazlarda Chrome ile ilgili bir hata vardı. Daha önce buna benzer durumu kullanıcılar rapor etmişti. Demek ki hala düzeltilmemiş. Başka tarayıcı ile sorun oluyor mu kontrol ettiniz mi?

Yanlış hatırlamıyorsam bu bir Google Chrome hatası. Size özel değil. Chrome da böyle bir hata oluşabiliyor.