Sophos uninstallation failed msi terminated unexpectedly

Anonim (156) 4 yıl önce sordu

Bilgisyarda yüklü olan Sophos Home antivirüs programını kaldırmak istediğimde sophos home uninstallation failed msi terminated unexpectedly hatası alıyorum ve Sophos Home kaldırılamıyor. Sophos antivirüs programı nasıl kaldırılır?

Toplam 1 cevap

darkcrak (5170) 4 yıl önce cevapladı

Bazen antivirüs programlarını silerken hata vere biliyor.

1.Çözüm:

Alttaki link deki rar dosyasını indir ve içindeki .bat dosyasını masa üstüne at ve yönetici olarak aç.

SophosUninstaller.rar

2.Çözüm:

Bazen silinmeyen uygulamaları kaldırmanıza yardımcı olan programlar var dilersen onları da deneye bilirsin.