soraxi virüsünden kurtulamıyorum

ozenerdi (1) 10 yıl önce sordu

soraxi virüsü bilgisayarıma bulaştı giriş sayfalarımı değiştirdi tekrar eski haline çeviriyorum bdüzeltiyorum ancak yeniden başlatınca eski haline dönüyor lütfen yardım edin kurtulamıyorum

Toplam 1 cevap

hakan (15424) 10 yıl önce cevapladı

Soraxi aslında bir virüs değil.  Taracıyı korsanı olarak adlandırılır. Haber Press denen siteye trafi çekmek için tasarlanmış ve Google Chrome gibi tarayıcıların ana sayfasını değiştiren bir tür tarayıcı gaspçısı. Aşağıdaki linkte Soraxi tarayıcı korsanından nasıl kurtulursunuz anlattım.  Adım adım yapmaya çalışın. Eğer takıldığınız bir yer olursa uzmanim.net facebook sayfasından mesaj atabilirsiniz. facebook.com/uzmanim.net

Soraxi.com kaldırma