Sorun bataryada olabilir mi ? Şarj takılı değilken görüntü gelmiyor

ogzkzu (286) 8 yıl önce sordu

Şarj adaptörü takılıyen güç geliyor görüntü geliyor. Şarj adaptörü takılı değilken güç geliyor görüntü gelmiyor. Sorun bataryada olabilirmi ?

Toplam 2 cevap

paristanbulima (228) 8 yıl önce cevapladı

Olabilir. Ama sorun chipsette ise boşuna batarya almış olma. Bi teknik servise göster bence.

temmuz (12505) 8 yıl önce cevapladı

Eğer çevrende aynı marka/model laptop bulabilirsen bunu anlamak zor olmaz. Pilleri değiştirerek denenebilir.