Sosyal medya da hikayeleri kimlerin baktığını görebiliyor muyuz?

mat7 (341) 2 yıl önce sordu

İnstagram, Facebook gibi sosyal medya da ki hikaye bölümüne herhangi bir şey koyduğumuzda başkalarının hikayemize baktığını anlayabilirsiniz?

Toplam 1 cevap

ilkaybaki16 (572) 2 yıl önce cevapladı

Merhaba, İnstagram'da hikaye attığında sol biraz zaman geçince sol altta kimlerin baktığını görebiilirsin, o kişi baktığında resim çıkıyor zaten.

mat7 2 yıl önce

Teşekkürler. Facebook ta da bu böyle mi ? @ilkaybaki16 (429)

ilkaybaki16 2 yıl önce

Facebook'u bilmiyorum maalesef ama İnstagram'da böyle. @mat7