Sosyal medya paneli satın almak istiyorum Nasıl alabilirim

kara65 (1) 5 yıl önce sordu

Dediğim gibi bir site açıp kendi sistemi mi kurmak istiyorum kendi paramı kazanmak istiyorum bunu Nasıl yapabilirim bayilik alıyormuşsun herhalde bunu detaylıca anlatacak var mı acaba

Toplam 1 cevap

mutecessis (216) 5 yıl önce cevapladı

Anladığım kadarıyla site açıp reklamlardan yada satış yaparak para kazanmak istiyorsun .

Şu video ya bir gözat : Web Sitesi Nasıl Yapılır?

satış : Online Satış Sitesi Nasıl Kurulur

kara65 5 yıl önce

Hem öyle hemde sosyal medya takipçi beğeni vs satışı yapmak istiyorum

kara65 5 yıl önce

Bide sosyal medya takipçi satmak için ne yapmam gerekiyor

mutecessis 5 yıl önce

önce yukardaki link i izleyip, okuman daha sonra , gerekli programları ve dilleri öğren men gerekiyor yada kolaya kaçıp bir site tasarımcısına, şirkete siteni yaptırabilirsin. @kara65