Sosyal medya sayfalarımda Kızılayın sms bağış nosunu paylasmak istiyorum.

mat7 (341) 1 yıl önce sordu

Sosyal medya sayfalarımda Kızılayın sms bağış nosunu paylasmak istiyorum.

Yasal sıkıntı olur mu?

Hemen cevap verin lütfen..

Toplam 2 cevap

murat (12492) 1 yıl önce cevapladı

Hayır hiç bir sıkıntı olmaz. Yasal olarak bağış toplama yetkisi olan Kızılay gibi kurumların bilgilerini dilediğiniz ortamda paylaşabilirsiniz.

mat7 1 yıl önce

Böyle sacma bir soru sorduğuma bende inanamıyorumda🤲. Ama saçma şeylerden saçma şeyler çıktığı için herşeyden tedirgin oluyoruz. Çok teşekkür ederim cevabınız için. @murat (12160)

astrayos (141) 1 yıl önce cevapladı

Paylaş sıkıntı olmaz. Bilmeyenler için iyi olur

mat7 1 yıl önce

Böyle sacma bir soru sorduğuma bende inanamıyorumda🤲. Ama saçma şeylerden saçma şeyler çıktığı için herşeyden tedirgin oluyoruz. Çok teşekkür ederim cevabınız için. @astrayos (91)

astrayos 1 yıl önce

Rica ederim, insanlık hali hiç sıkıntı değil.