Spam nedeniyle bu hesabın Whatsapp'ı kullanmasına izin verilmiyor

Anonim (156) 1 yıl önce sordu

Whatsapp kullanamıyorum. Grup kurarken Spam nedeniyle bu hesabın Whatsapp'ı kullanmasına izin verilmiyor mesajı çıktı ve hesabıma erişemiyorum. Ne yapabilirim?

Toplam 1 cevap

ilkaybaki16 (572) 1 yıl önce cevapladı

Merhaba,

Buradan Formu doldurun.

  • Telefon Numarası: Engellenmiş olan whatsapp hesabının telefon numarasını girin.
  • E-posta adresi: Kullanmış olduğunuz ve aktif e-posta adresi girin.(Mail gelebilir)
  • WhatsApp'ı hangi platformda kullanıyorsunuz?: Android ya da IOS seçin.
  • Lütfen mesajınızı aşağıdaki alana girin.: Durumunuzu yazın.