Spark ar logo ekleme

busi (1) 3 yıl önce sordu

Merhaba. Spark ar programında çektiğim instagram hikayelerin köşede png olarak sadece hareketsiz logo olsun istiyorum. Biraz denedim ama arkaplan renkli kalıyor yapamadım bir türlü. Birde efektler kısmında logo görünsün istiyorum ama nasıl oluyor bilmiyorum. Yardım ederseniz sevinirim iyi günler🍀

ybaskin34 3 yıl önce

@omercik dostum bakabilir misin bu konuya , sen daha iyi anlarsın Spark AR Studio ile ilgili.

Toplam 1 cevap

omercik (9418) 3 yıl önce cevapladı

"Efektler kısmında logo görünsün" cümlesini tam anlayamadım. Daha fazla açabilir misin?