Speedtest.com fake site

utkuberk1 (1) 2 yıl önce sordu

Speedtest.net sitesinden test yapıcaktım ama dalgınlığıma geldi speedtest.com a tıkladım ve boş bir sayfa çıktı fake site yani birşey yapabilirmi malwarebytes ile tarattım bişe çıkmadı ama bişe olduğu kesin bide en üste ne yapabilirim ve site zararlımıdır?

Toplam 4 cevap

hydra (3802) 2 yıl önce cevapladı

Merak etme bir şey olmamıştır.

darkcrak (5170) 2 yıl önce cevapladı

Girdiğin sitelerdeki izinleri kabul etmediğin sürece hiçbir şey olma.

rxswin (1) 2 yıl önce cevapladı

Birşey olmamıştır. en fazla ipni alabilir oda en fazla tabii birşeylere izin vermediyseniz.uzantı olarak malwarebytes yüklemenizi tavsiye ederim chroma.

alattin (16999) 2 yıl önce cevapladı

Siteye baktım, alan adı biri tarafından satın alınmış ve reklam amaçlı kullanılıyor.

Herhangi zararlı bir kod vs sitede yok. Yani için rahat olsun.