Spotify Premium duo aynı anda iki kişi nasıl şarkı oynatabilir?

reyna (1) 3 yıl önce sordu

Herkese merhabalar, arkadaşımla duo aldık fakat aynı anda ikimizde de şarkının nasıl çalacağını bulamıyoruz yardım edebilecek biri var mı acaba?

Toplam 1 cevap

darkcrak (5170) 3 yıl önce cevapladı

Spotify birlikte dinle özelliği discord da var diye biliyorum çünkü ben öyle dinliyorum. Discord'u indir arkadaşında indirsin sonra Discord da spotify'ı aktifleştirsin ve müzik açsın sende arkadaşının profilinden bi​​​​​​​​​​​likte dinleye tıkla sonra birlikte müzik dinleyin.