Spyrix Free Keylogger nedir? Nasıl kullanılır?

yusufcb (30) 8 yıl önce sordu

Başlıktada belirttiğim gibi Spyrix Keylogger nasıl kullanılır sanal bir pc yaratmadam kullansan zarar verir mi verirsede nedir ?

Toplam 3 cevap

configuration (3) 8 yıl önce cevapladı

Başka youtube kanalının videosu olduğu için kaldırılmıştır

hakan (15424) 8 yıl önce cevapladı

Keylogger programların indirildiği siteler önemlidir.

Eğer güvenilmez bir crack sitesinten indirirseniz, bilgisayarınıza bulaşma ihtimali yüksektir.

Bu sebepten eğer öğrenme amaçlı keylogger kullanacaksanız kesinlikle sanal makina üzerinde çalıştırın.

yavuz35 (1) 3 yıl önce cevapladı

Sanal makine ile bir program nasıl çalıştırılıyor. Bunla ilgili bilgi verirmisiniz yada önceden bunla ilgili bir yazınız varsa link atarmısınız?

darkcrak 3 yıl önce

Sor kısmına yazabilirsin.