SQLite db dosyası nasıl açılır?

alattin (16999) 5 yıl önce sordu

DB uzantılı SQLite dosyaları Windows PC'de nasıl açılır? SQLite dosyaları PC'de nasıl görüntülenir?

Toplam 1 cevap

alattin (16999) 5 yıl önce cevapladı

.Db uzantılı SQLite dosyalarının içeriğini PC de görüntülemek, .db uzantılı dosyaları açmak için DB Browser programı kullanılabilir. DB Browser programı ücretsiz bir SQLite veri dosyası görüntüleme programıdır.

DB Browser Windows Xp, Windows 7, Windows 8, Windows 10 bilgisayarlarda sorunsuzca çalışır

DB Browser web sitesine buradan ulaşabilirsiniz: https://sqlitebrowser.org/dl/